RTprøver Skrevet 17. juni 2012 #1 Skrevet 17. juni 2012 Er det noen her som har opplevd at forsøket blir avbrutt pga overstimulering, og at det ikke blir uttak? I såfall, når kom mensen? Sykepleieren sa at vi måtte IKKE ha sex (med mindre vi ville risikere 20-linger , sa hun på spøk) frem til mensen kom. Og den ville komme om ca halvannen til to uker. Meeen, i går kom det en liten blødning, typisk sporblødning for meg, men har ikke kjent noe til mensmurringer. Så vi klarte ikke å dy oss 0:-) Det endte opp med sex både i går og i dag, pluss at i dag glemte vi (les; han) å hoppe av i svingen. Avholdt gjorde oss litt ivrige, gitt. Jeg småblør fremdeles, men det er bare 5-6 dager siden forsøket ble avbrutt, så kom til å tenke på at kanskje dette ikke er mensen? Huff, alt man skal gruble over! Så håper at noen kan dele erfaringer!
monky Skrevet 17. juni 2012 #2 Skrevet 17. juni 2012 jeg vet desverre ikke dette min venn, men synes det var godt å "se "deg igjen og håper du har det bra, tenker på deg vettu:) klem
RTprøver Skrevet 17. juni 2012 Forfatter #3 Skrevet 17. juni 2012 Å, sÅ god du er, monky! Tenker pÅ deg, og følger godt med pÅ hva som skjer her inne Venter spent pÅ onsdagen og testdagen din. Eller har du kanskje smugtestet litt allerede? Stor klem tilbake!
monky Skrevet 17. juni 2012 #4 Skrevet 17. juni 2012 har ikke smugtestet enda;) spent på denne uka om det blir glede og sorg eller bare trist... tstedag onsdag og begravelse fredag. får bare fortsette å håpe;) klem <3
Vizzy Skrevet 18. juni 2012 #5 Skrevet 18. juni 2012 Jeg har vært i gjennom det samme for 3 uker siden. Jeg fikk en liten blodning/spåtting med litt klumper etter 5 dager og dette varte i ca en uke. Trodde jeg skulle få en vanlig mens etter 2 uker, men nei. Helt mens fri. Så jeg lurer jo fælt om det kommer noe mens snart eller om det lille blødning greiene var det hele..... jeg fikk beskjed bare at jeg ikke måtte ha ubeskyttet sex de to ukene etter kanseleringen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå