Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

At "skambeinet" verker er nok pga bekkenløsningen ,men skal det verke inn i skjeden også?

 

Noen med peiling??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

nå vet jeg ikke om det er på samme måte, men jeg verker, eller for mye blodstrøm,press på en måte som verker.. enkelte stillinger er værre enn andre..

Skrevet

har oxo værk av og til, men mest vist eg står lenge, eller går langt...

Skrevet

Når man verker i skrittet hjelper det ofte å sjenke mannen sin et glass rødvin og pjuske han litt i brysthåret - da kan det hende han tilbyr seg å lindre smerten for deg ;)

 

He he he - jeg klarte ikke dy meg... er ikke ufølsom overfor skrittsmerter altså. Goooood bedring :)

Skrevet

Mine bekken-smerter startet med at det nesten kjentes ut som et knivblad sto oppi sjeden min-fikk det ved enkelte bevegelser, og da satt smertene ei stund.....så forsvant di, men kom tilbake like etterpå,da også med smerter bak i bekkenet på begge sidene-og seinere i skambeinet....har ennu innimellom tak oppi skjeden også, men heldigvis ikke så ofte-så om det var slik bekkenet startet å trøble, eller om dette var noe annet-er jeg ikke sikker på....men fy-de var vondt! :-/

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...