Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Dere med erfaring fra fryseforsøk, er det vanlig å ha forsinket mens? Jeg brukte Pregnyl eggløsningssprøyte før innsett, i tillegg til Pregnyl som HCG-støtte på innsettdagen og deretter på rugedag 4.

 

Jeg hadde testdag 2. juni (RD 13) som desverre var negativ og har ennå ikke fått mensen! Har hatt mensmurringer så og si hele rugeperioden, men nå er de så godt som borte.

 

Kan for ordens skyld si jeg tok en CB digital på RG 16 som var negativ. Er dette helt normalt eller? TR må bare se å komme så jeg kan gå i gang med neste forsøk ;)

Fortsetter under...

Gjest Trulte med to små

Jeg hadde også litt forskjøvet blødning etter mislykket fryseforsøk sist. Mensen etter det kom ikke før dag 39 tror jeg det var og det er visst normalt ifølge akupunktøren jeg går til at mensen kan komme litt i ulage ved ivf beh.

Det er jo ikke normalt i det hele tatt å bli stimulert til å slippe/produsere så mange egg feks og få stappet kroppen full av all slags hormoner, så ikke så rart at kroppen vår reagerer litt anneledes en hva man er vant med.

Men, hva gjør man vel ikke for å få et lite nurk eller to? ;)

Takk for svar alle sammen!

 

Jeg fikk mensen til slutt så syklus ble 33 dager (jeg pleier å ha 29/30-dagers sykluser). Ikke veldig mye på overtid altså.

 

Håper på bedre lykke denne gangen. Mine siste to egg på frys :)

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...