Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hei! :-)

Da har jeg registrert meg her inne jeg også! Er 25 år og er så heldig at jeg har en frisk og flott gutt på 5 og et halvt år. Har prøvd et par år å bli gravid nå. Ble endelig henvist til gyn og har nå fått påvist PCOS og starter på pergotime i morgen! Er utrolig spent!

 

Merket dere noen særlige bivirkninger, dere som har prøvd pergotime?

Fortsetter under...

Hei, velkommen hit:-) Jeg tålte ikke pergo, så jeg tar Femar og bruker ovitrelle/pregnyl for å slippe egg, og crinone som støtte i lutealfasen.

Ønsker deg masse lykk til:-) et selv snart 32 med en sønn på 6,5:-) som kom helt naturlig etter 2,5 år prøving:-)

  • 2 uker senere...

jeg er på kur nr 3, jeg er litt småkvalm til tider om det er tablettene eller ikke vet jeg ikke helt. går og litt på metformin og de blir jeg hvertfall kvalm av og svimmel, så tar litt mindre dose. så bare å starte, spennende tid :-)

  • 2 uker senere...

Hei! Er ny her inne jeg :)

Jeg er 25 år og har en datter på 5 år som ble til på normal måte mot alle odds! Etter at jeg fikk somlet meg til gyn på grunn av uregelmessig mens får ett år siden fikk jeg diagnosen PCOS :( etter mange sykehus besøk og mange prøver ink MR så er vi nå på første prøve periode! Syntes dette er skummelt og spennende, snuppa kom jo uventet og nå må vi kjempe for å få muligheten til å oppleve livet's mirakel igjen... Føler at jeg allerede har ventet lenge og at dette kommer til å bli en lang vei.. overlegen v

Var ganske klar på at dette kom til å ta lang tid for oss;) var hos syn på onsdag igjen fikk bekreftet at det er 2 egg på vei ned, ett på 16 og ett på 18mm!!

Jeg håper vi treffer !!!

 

Ønsker alle som prøver lykke til !!! :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...