Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Da er hun feilinformert.

 

Bringebærblad te/kapsler kan hjelpe til med å styrke livmormuskelen, altså gjøre riene dine mer effektive. Det har ingen virkning på å revne eller ikke. (hehe, man sprekker ikke!)

 

I praksis gir det deg mye kynnere, er min erfaring. Som jo er livmorens måte å trene på. De funker relativt greit lå meg, iallefall, men jeg tør ikke ta de før jeg er i uke 36/37, ettersom jeg sllerede føder utrolig raskt, og fordi jeg fldte for tidlig sist,

Annonse

Jeg har tatt bringebærblad kapsler 3 mnd før termin med begge mine. Jeg har hatt veldig bra fødsler. 4 pyntesting etter å ha fødd et stort barn på over 4600 ( fødd 5 dg etter termin) og ingen sying med neste barn som var 3500, 2 uker før termin. Jeg kommer til å starte 3 mnd før denne gangen også. Jeg tror imidlertid ikke at det har hatt noen effekt på sammentrekningen av livmoren etter fødselen, for det tar tid hos meg.

drakk bringebær blad te sist svangerskap. det skulle vis hjelpe for og bli mykere og ikkje revne.. men eg revna uansett og måtte sy..

tok og bringebærkapsler, men mener og huske det var for og modne fortere ?

jenta kom hvertfall 11 dager før termin. om det funka eller ikkje aner eg ikkje :P men er vell som alle andre kjerringråd mest psykisk det virker :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...