Hekleteppe Skrevet 1. juni 2012 #1 Skrevet 1. juni 2012 Er det trygt å bruke selvbruningskrem? I såfall, hvilke merker? Gravide skal jo helst ikke ta sol, men så skal jeg i bryllup og føler at jeg burde hatt bittelitt farge, og tenkte å "jukse" litt med selvbruning.
Gjest Østfold-80 Skrevet 1. juni 2012 #2 Skrevet 1. juni 2012 Ja,det er trygt. Jeg vilanbefale deg å gå til innkjøp med noe ordentlig krem,gå til en hudpleie salong å kjøp der. Husk også å skrubb deg først da.
Lisse_01 Skrevet 2. juni 2012 #3 Skrevet 2. juni 2012 Jeg reagerer kraftig på selvbruningskremer, så er skeptisk. Og jeg har prøvd de fleste merkene. Hvis du bruker appen fra Forbrukerrådet ser du at de fleste er rød pga hormonforstyrrende stoffer. Er jo ikke direkte farlig, men jeg holder meg langt unna
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå