Gjest lillemor og lillefrøken Skrevet 29. mai 2012 #1 Skrevet 29. mai 2012 Jenta her er snart 1,5 år gammel. Jeg er litt usikker på om vi har de "riktige" lekene til henne, og om det er nok av dem. Hva har du til din 1,5 åring? Og er det noe "viktig" du ser vi mangler? Dette er det hun har av inneleker: Brio gå-vogn Masse Duplo Mange bøker (go-boken) Ball Tog med vogner, som lager lyd og som hun kan træ treklosser/ringer på 1 stk Puttekasse 1 stk Stabletårn 1 stk trepuslespill + et annet puslespill Ellers har hun også en del andre småting av mindre betydning for utviklingen (liten dukke, masse kosedyr, fremdeles babyleker som ikke er ryddet bort, leker som man trykker på som lager forskjellige lyder, brio-leker å dra etter seg, leker til badekar og liknende). Ute har vi også leker.
sillyfilly og Olivia Skrevet 29. mai 2012 #2 Skrevet 29. mai 2012 Det høres ut som dere har det helt perfekt. Kommer ikke på noe mer. For mye leker blir også feil vet du
Rose04 Skrevet 29. mai 2012 #3 Skrevet 29. mai 2012 Mini her på 1,5 år elsker å leke med sånne plastdyr fra Schleich eller Bullyland, evt. andre merker. Går rundt med dem dagen lang og lager dyrelydene. Ellers har han de samme lekene som dere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå