Gå til innhold

Spotting...


Anbefalte innlegg

Gjest Aprikos Syltetøy
Skrevet

Er 4+2 (ja, ybertidlig..) og har spottet lyserosa innimellom. Og da mener jeg at jeg sjekker med tørt dopapir. Kan ikke se noe etter toalettbesøk eller i trusa. Noen med no erfaring fra no sånt no? Ja jeg vet at jeg er litt paranoid.. Men dette er første gangen, og dette er etterstreber og veldig ønsket..

Videoannonse
Annonse
Gjest Aprikos Syltetøy
Skrevet

Var bare litt hvitt nå i dag til morgen. Forhåpentligvis har det gitt deg...

Skrevet

det er ganske vanlig og spotte litt i begynnelsen av svangerskapet. trenger ikke bety at det er noe galt :)

Gjest Aprikos Syltetøy
Skrevet

Brunt og øøørlitt blod i dag og i går. Hadde innv ul i forrigårs. Da så hu iallfall fosteret. Men for tidlig til å se no liv. Skal til legen i morgen, nye hcg tester tas vel da..

Skrevet

kan være av uln du har spotta nå. bra de følger med hcg`n. det gjorde de ikke til meg, skulle gjort det..

satser på alt er bra med spiren :) lykke til imorgen :) må få høre hvordan det går da.

Gjest Aprikos Syltetøy
Skrevet

Ja, kan være. Yess, kommer tilbake med mer info etter legebesøket i morgen :)

Gjest Aprikos Syltetøy
Skrevet (endret)

Var hos legen i dag og tok innv UL igjen. Så ikke noe hjerte enda, men kunne se den hadde utviklet seg slik den skulle :) skal tilbake om en uke for ny time og se på nurket igjen da. HCG etter første måling var noe lav syntes han, men var jo så tydelig på UL. Ny prøve tatt i dag. Svar får jeg til tirsdag :) men alt så greit ut der, tatt i betraktning at jeg bare er 5+3..

Endret av Aprikos Syltetøy
Skrevet

Kjempebra da :-) godt å vite at spiren vokser normalt :-) ikke lenge til du kan se hjertet heller no da ;-);-) lykke til. Håper alt forblir bra :-)

Gjest Aprikos Syltetøy
Skrevet

Hcg på 4000 på fredag, økt da fra 600 mand til 4000 da på fredag :) ikke like mye som "tommelfingerregelen", men hun på kontoret mente det var høyt og fint da :)

Skrevet

Hærlig :-D. Høres ut som d kommer til å gå bra med spiren :-)

Skrevet

Jeg spottet i 6 dager fra uke 3 til 4. Nå er jeg i uke 23 og har ikke hatt noen problemer :)

Du er så lite på vei at HViS du hadde mistet hadde du fått en kraftig mens.

Så alt er nok normalt :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...