R0zaku Skrevet 18. mai 2012 #1 Skrevet 18. mai 2012 Siste ukene har jeg hatt masse kynnere og maserier som har holdt meg våken og plaget livet ut av meg. Har trodd at det har vært noe på gang sånn ca 1000 ganger. Ble forsøkt strippet på mandag i håp om at det skulle vippe over i fødsel. (livmorhalsen lå for langt bak så det gikk ikke) Slimproppen gikk noen timer senere med masse blod, også var alt vekk? Alt av smerter. Har noen få innimellom som har litt menssmert tendenser. Men ellers helt vanlige kynnere. Kun den strammingen. Hva skjedde? Jeg hadde jo ett lite håp om at babyen skulle kommet til termin, men nå må jeg si at alt av håp er borte.
fresh Skrevet 18. mai 2012 #2 Skrevet 18. mai 2012 Sånn har jeg også hatt det. Den ene gangen var det så vondt at jeg tengte "enne gangen klarer jeg ikke føde uten epiidural hvis det skal fortsette som dette"...men så forsvant det, hehe. Har hatt murringer og sterke kynnere en del etter dette, men det stopper alltid opp. Dette er nr.3, og de sier jo at den tredje er en luring. Ikke bare en gang har jeg trodd at "idag kommer han". Jeg ble strippet idag, og har hatt en del kynnere og murringer etter det, men ikke noe som tilsier at det er fødsel i nermeste time. Men man vet aldri. Plutselig starter det, så er man igang Lykke til
R0zaku Skrevet 18. mai 2012 Forfatter #3 Skrevet 18. mai 2012 Dette er til og bli gal av noen ganger Jeg blir strippet igjen om en uke, så får håpe det skjer noe da. Jo takk og lykke til selv
ticalinda Skrevet 19. mai 2012 #4 Skrevet 19. mai 2012 Siste ukene har jeg hatt masse kynnere og maserier som har holdt meg våken og plaget livet ut av meg. Har trodd at det har vært noe på gang sånn ca 1000 ganger. Ble forsøkt strippet på mandag i håp om at det skulle vippe over i fødsel. (livmorhalsen lå for langt bak så det gikk ikke) Slimproppen gikk noen timer senere med masse blod, også var alt vekk? Alt av smerter. Har noen få innimellom som har litt menssmert tendenser. Men ellers helt vanlige kynnere. Kun den strammingen. Hva skjedde? Jeg hadde jo ett lite håp om at babyen skulle kommet til termin, men nå må jeg si at alt av håp er borte. Vi har termin samme dag, og jeg har samme følelse: ingen baby som vil ut..... Æsj altså!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå