Apple80 Skrevet 18. mai 2012 #1 Skrevet 18. mai 2012 Vårt bad er veldig lite og jeg lurer på hvordan vi burde gjøre stellingen..finnes det feks stellebord og badekar på sammenleggbart stativ?
OssTre<3 Skrevet 18. mai 2012 #2 Skrevet 18. mai 2012 Har sett på mange forskjellige vegghengte stellebord og det som jeg syns så best ut, med tanke på utseende, plass innvendig og størrelse var ByBo sitt vegghengte stellebord. Sparer sinnsykt mye plass og kjempe praktisk:) Så kjøpte vi ett enkelt stativ med balje som vi tar inn i dusjen når han skal bades. Om du ikke Må ha stellebord og mulighet til å henge på vegg så ville jeg gått for det:)
Mango86 Skrevet 18. mai 2012 #3 Skrevet 18. mai 2012 Må en ha stellebord da? Jeg tenkte å bare legge en matte oppå vaskemaskina jeg siden det ikke er plass til noe på badet vårt... *flau*
Gjest -ia- Skrevet 18. mai 2012 #4 Skrevet 18. mai 2012 Må en ha stellebord da? Jeg tenkte å bare legge en matte oppå vaskemaskina jeg siden det ikke er plass til noe på badet vårt... *flau* Tror det går heeelt fint jeg.
anonym91 Skrevet 18. mai 2012 #5 Skrevet 18. mai 2012 vi skal ha legghengt stellebord.. men stellematte på vaskemaskinen går fint har kjøpt en bade balje som vi kommer til og bruke i dusjen uten stativ. evt oppo ett bord i nyfødt perioden. det meste av baby utstyr er kun for og gjør ting enklere.. men ingen ting en må ha uten om seng,bil sete og vogn.. hadde stellekomode til nr 1 og det var supert.. synd vi ikkje har større bad
eviglykke Skrevet 18. mai 2012 #6 Skrevet 18. mai 2012 Etter mye tips&råd fra venner med barn har vi kommet frem til stellebord/ kommode på barnerommet. Dropper det på badet rett og slett.
Appelsinpiken Skrevet 18. mai 2012 #7 Skrevet 18. mai 2012 BaBycare. No har sammenleggbar badebalje. Det har vi kjøpt, og får dermed stua det i et skap/under vasken når det ikke er i bruk
Apple80 Skrevet 18. mai 2012 Forfatter #8 Skrevet 18. mai 2012 Må en ha stellebord da? Jeg tenkte å bare legge en matte oppå vaskemaskina jeg siden det ikke er plass til noe på badet vårt... *flau* Vi har ikke vaskemaskin eller noe annet å legge stellematten på på badet..tenkte ha stellekommode på barnerommet,men tenkte vi kanskje må ha noe på badet også?vet ikke om vi får plass til balje i dusjen engang!
4blir5 Skrevet 18. mai 2012 #9 Skrevet 18. mai 2012 Ser ikke helt det praktiske med å ha stellebord på barnerommet, der har en jo ikke tilgang på vann... Og som regel er det mye behageligere temperatur på badet enn på soverommet.
eviglykke Skrevet 19. mai 2012 #10 Skrevet 19. mai 2012 De verste bleiene blir nok etterhvert tatt på badet med dusj, mens alt annet, samt skifting på nattestid er supert å gjøre på barnerommet. Våt klut, liten balje med vann...ser ikke problemet med stellebord på rommet:) Heller det enn å gjøre om badet til babyrom. Hver sin smak
Apple80 Skrevet 19. mai 2012 Forfatter #11 Skrevet 19. mai 2012 Ser ikke helt det praktiske med å ha stellebord på barnerommet, der har en jo ikke tilgang på vann... Og som regel er det mye behageligere temperatur på badet enn på soverommet. Men hva gjør man da når badet er bittelite? Det er i ingenting der vi kan legge en stellematte på,med mindre vi har et sammenleggbart stativ..
Temperance Skrevet 19. mai 2012 #12 Skrevet 19. mai 2012 Er det noen grunn til at dere ikke kan ha vegghengt stellebord da? Syns det høres ut som en god løsning. Ellers går det jo til og med an å bare ha stellematte på gulvet.
Gjest -ia- Skrevet 19. mai 2012 #13 Skrevet 19. mai 2012 Ser ikke helt det praktiske med å ha stellebord på barnerommet, der har en jo ikke tilgang på vann... Og som regel er det mye behageligere temperatur på badet enn på soverommet. Men hva gjør man da når badet er bittelite? Det er i ingenting der vi kan legge en stellematte på,med mindre vi har et sammenleggbart stativ.. Men det finnes jo sammenleggbare stellebord. Se for eksempel http://babycare.no/index.cfm?tmpl=butikk&a=product_inline&b_id=663310&b_kid=663215 Det bør ikke ta særlig mye mer plass enn et sammenleggbart tørkestativ...
Apple80 Skrevet 19. mai 2012 Forfatter #14 Skrevet 19. mai 2012 Er det noen grunn til at dere ikke kan ha vegghengt stellebord da? Syns det høres ut som en god løsning. Ellers går det jo til og med an å bare ha stellematte på gulvet. Jeg har ikke sjekket det helt ut,men tror faktisk ikke vi har vegg-plass heller!
Silly80 Skrevet 19. mai 2012 #15 Skrevet 19. mai 2012 Samme problem her Blir nok å bruke gulvet eller benken i gangen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå