Gå til innhold

Hmmm!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

sitter her med mens smerter, hadde det di første ukene. er det noe som kommer og går hele tiden det?? er 9+2 i dag.. litt bekymret jeg..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heeelt normalt :) Venter nr.3 her og orker ikke tenke på alt jeg føler og kjenner....og ikke føler og ikke kjenner. Det er så myyye :)

 

Kos deg og lykke til :)

Skrevet

Takk for svar, er min andre no, men husker ikke så mye fra det svangerskapet siden jeg ikke fant ut at jeg var gravid før i uke 11.

skal på ul på tirsdag så bare til å ha gode tanker frem til da :)

Skrevet

Jeg er 14+6 men kjenner fortsatt mensmurringer innimellom..

Skrevet

jeg er andre gangs gravid nå og i uke 6+3. og i begge svnagerskapet sliter jg både med mensmurringer, smerter, strekninger, kvalme og litt av hvert som kommer og går. noen ganger setter jg meg ned for og kjenne om noe er galt. men selvfølgelig er det mye som skal forandres og at vi har det forskjellig er forventet. noen har sterke smerter som meg hver gang" andre merker ikke noe idet hele tatt. så jo mer du prøver å slappe av jo bedre vil det gå ;) stress kan foråsake litt vondter inni mellom

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...