Gå til innhold

Dovendyr i helgene på spray...


Anbefalte innlegg

Gjest Løvemusene
Skrevet

Skal jo spraye 4 ganger, starter over i morgen, men jeg tenker jo på absolutt ALT. Jeg sover jo såå lenge i helgene... må jeg sette på klokka og spraye tidlig, slik at de 4 gangene blir fordelt mest mulig på døgnet? Eller går det greit med 10-12 timer uten spray......?

 

Ja.. jeg vet... dovendyr, men prøver å nyte det mens jeg kan, hihi.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eg fikk faste tidspunkt eg sko ta den pluss minus en time.

 

Eg sette på vekkeklokken siden eg ska ta den kl åtte

Skrevet

du skal nok ha ca like mange timer mellom hver gang vil jeg tro? står det ikke noe om det? jeg har på klokka, sprayer i halvsøvne og sovner igjen;)

Gjest Løvemusene
Skrevet

Oj sann, så det er såpass strengt ja! Hmm, det blir en utfordring for dovendyret ja, men det er bare begynnelsen, hihi.

 

Takk for svar :)

Skrevet

vet ikke om det er forskjellig på de ulike typene, jeg bruker synarela og den skal det være 12 timer mellom hver gang... tar kl 8.00 og 20

sykepleieren sa at det var viktig å holde tidene, hvis det var stadig variasjon kunne kroppen "lage sin egen syklus"... vet ikke jeg, men har klokka på både på morraen og kvelden så jeg skal huske på den;) kanskje d er annereledes om man tar den 4 ganger om dagen? ville sjekka d uansett;) lykke til :)

Gjest Løvemusene
Skrevet

Det skal jeg gjøre!

 

Jeg syns dette er så skummelt, skal jeg være ærlig.... :)

Gruer meg litt til onsdag...

Skrevet

ja dette er jo litt skummelt, hvertfall når d er første gang.. nå på runde to synes jeg ikke dagene kan gå fort nok!

det kommer nok til å gå bra skal du se;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...