Gå til innhold

Gruer meg!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå skal jeg til legen for å ta blodprøve nr 2... For å måle hcg. Har en dårlig magefølelse! Har begynt å spotte litt i tillegg.... Håper så virkelig at det går bra denne gangen!!

Vil være her med dere!

 

Wish me luck!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lykke til, er spent på å høre hvordan der går med deg!

Skrevet

De hadde ikke fått noe svar på den første prøva enda. Og jeg blir snart gaaaal! Har også begynt å småblø nå. Så jeg kjøpte en ny test i sammr slengen. Tok digital med ukeindikator på lørdag og den viste 1-2. Og den viste det samme nå.. Så jeg er ikke veldig positiv... :-( Men jeg får holde ut til fredag!Regner med å få svar da..

Skrevet

Fortsatt ikke fått svar på en eneste blodprøve! Syns de burde ha fått svar på mandagens prøve i det minste... Er helt for jævlig å gå slik som det her! Jeg klarer jo aldri å slappe av... Og har jeg ikke mistet til nå, så kommer jeg til å gjøre det med den stressinga her..

 

Jeg er så sur... :(

Skrevet

Får virkelig håpe du får svar på mandag! Lykke til!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...