*minime* Skrevet 30. april 2012 #1 Skrevet 30. april 2012 Litt morsomt å starte med innkjøp også :-).
anonym91 Skrevet 30. april 2012 #3 Skrevet 30. april 2012 så gøy eg er klar til og kjøpe alt selv. men prøver og utsette det mest mulig:P er kunn i uke 20 så har holdt meg til og kjøpe litt klær bare
*minime* Skrevet 30. april 2012 Forfatter #4 Skrevet 30. april 2012 Jeg kjøpte tfk joggster twist. Er bare i uke 24 jeg også. Men de hadde den på lager igjen nå så da bestilte jeg :-)
Anonym bruker Skrevet 30. april 2012 #5 Skrevet 30. april 2012 Kjekt å handle vogn! Selv trenger vi ikke handle noe spesielt denne gangen siden vi har alt fra før:) Eneste jeg kommer på er juniorseng til sønnen vår, men det koster ikke all verden;) Men jeg husker all gleden som fulgte med babyshoppinga.. Alt vi måtte ha og alt vi ville så gjerne ha hehe.. Superkoselig å handle inn til den førstefødte!
*minime* Skrevet 30. april 2012 Forfatter #6 Skrevet 30. april 2012 Er nr 2 her også, men mistet alt fra 1 mann i en brann i 2007, å da var hun 2 år så ble ikke handla inn mye nytt i babyutstyr. Men det er like morro denne gang også, å nå vet jeg litt mere hva jeg vil ha :-)
vingrck Skrevet 30. april 2012 #7 Skrevet 30. april 2012 jeg er også 24 uker på vei, og har nettopp bestilt tfk joggster twist. Hærlig å kunne begynne å få på plass de største tingene synes jeg
Klikk Skrevet 1. mai 2012 #9 Skrevet 1. mai 2012 Så gøy! jeg gleder meg til å kjøpe! Skal til Sverige om en mnd så da handler jeg nok litt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå