Gå til innhold

Begynner å kjenne greit nedpress..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er i uke 35 med tredjemann, og de siste dagene,spesielt i dag, har jeg virkelig begynt å kjenne nedpress.

Babyen har virkelig romstert idag, han ligger i samme stilling med hodet ned, men gu som han har vært ollebolle inni der.

Det virker som han presser hodet ned, men jeg tror ikke det er festet (det får jeg vite på mandag).

Jeg vet at når du er flergangsfødende kan hode presses ganske langt nedi bekkenet uten at det fester seg, fordi det er ett og slett er litt bedre plass enn om du er førstegangs.

 

Jeg kjenner et enormt trykk på blæren, det skal veldig lite bevegelse til fra babyen der nede før jeg virkelig må løpe på do, og det er nytt for meg, jeg har ellers en blære som en kamel har pukkel til vann.

Og det kjennes også om om babyen ligger laaangt ned i skjeden, men føler ikke at han er så langt nede at det er som den berømte ballen mellom beina.

Håper ikke det kommer før på slutten..For det er så ubehagelig.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Haha, sorry jenter :)

Jeg mente å legge dette inn på 3.trimester!

Vet ikke hvordan man sletter.

Uffameg, så fort kan det gå...

Skrevet

Er i uke 35 med tredjemann,

 

er du ikke i litt feil forum-del.

ahaa. ser du skjønte det selv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...