Gå til innhold

Vondt i korsryggen - noen andre?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Den siste uken har eg blitt skikkelig øm i korsryggen etter å ha hatt mange gode graviduker. Nå sliter eg skikkelig med å sove på grunn av øm rygg (vanskelig å finne en ok stilling). Dette resulterer i VELDIG lite søvn og så hodepine. Vore borte fra jobb to dager nå. Kan jo ikkje fortsette å ha det slik.. noen tips?? Tar veldig gjerne imot... Er i uke 21 nå! Så er jo leenge igjen enda

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det høres jo litt ut som bekkenplager :/ Veldig kjedelig hvis du blir plaga med det! Få henvisning til fysioterapi av legen din, så får du behandling fort, det hjalp hvertfall meg veldig mye!

Håper det ordner seg :)

Skrevet

Har også hatt MYE vondt i korsryggen. Begynte uke 14 ca. Er 17 uker nå

Skrevet

Hos meg startet det nå for noen dager siden, er 14+2. Vondt i setet, lårene og korsryggen. Innimellom også i symfysen. Fikk bekkenløsning tidlig i forrige svangerskap og det er vel det jeg begynner å merke nå også dessverre :( Det finnes mye man kan prøve mot smertene: fysioterapi, kiropraktor, akupunktur etc. Bare å prøve og hos noen hjelper det med å ta bort det verste av smertene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...