Anonym bruker Skrevet 22. april 2012 #1 Skrevet 22. april 2012 Hei. Nå er jeg 7 uker på vei. I går hadde jeg og min mann samleie for første gang siden påske. Jeg er drit nervøs for å ha sex,og han får ikke lov å " ta den langt inn i meg " Etter vi var ferdig,så gikk jeg på do,og da merket jeg brunlig utflod på papiret. Er litt i dag også,men ikke noe mye som jeg merker hverfall. Har bind på meg nå. Har skikkelige mensmurringer i underlivet og er redd rett og slett. Har hatt 1 Ma og 2 Sa tidligere i tilegg til svangerskap utenfor livmoren. Noen som har opplevd dette ? har bestilt meg legetime til i morgen,så håper legen min setter opp time i morgen tidlig. ( Internettbestilling,så får jo ikke svar der fra før i morgen ) Er redd !! Vil virkelig ikke miste !! :(
Anonym bruker Skrevet 22. april 2012 #2 Skrevet 22. april 2012 Ingen svar Jeg har ikke noe på " Papiret " når jeg tørker meg,men er brunlig om jeg tar helt hvit papir ( feks en qtips) og sjekker utfloden,så er det lysebrunt. Kom også litt slim i sted,og det var også gulbrunt i lys farge. Har og litt smerter i underliv Er det ingen som har hatt noe lign ? Hilsen trist og lei seg
Milla-Mamma til 3 Skrevet 22. april 2012 #3 Skrevet 22. april 2012 Eg har spottet brunt og rosa siden uke 6 etter sex, tunge løft, trening etc. Er nå uke 14 og babyen har det bra. Sikkert slimhinnene som er sår.
Novembernurkimagen<3 Skrevet 23. april 2012 #4 Skrevet 23. april 2012 Håper det går fint! Farget utflod er langt oftere harmløst enn farlig
Squirrel79 Skrevet 23. april 2012 #5 Skrevet 23. april 2012 Jeg vil tippe at du har litt såre slimhinner. I første svangerskap hadde jeg ingen blødninger. Denne gangen har jeg hatt litt brun utflod en dag eller to etter sex. Jeg har også tidligere fått beskjed av legen at jeg har lettblødende cervix. Så dette kan også skje meg når jeg ikke er gravid. Slått meg til ro med at det er helt normalt. har ingen smerter utover dette, så utfloden er nok kun et resultat av skjøre slimhinner i svangerskapet.
Anonym bruker Skrevet 23. april 2012 #6 Skrevet 23. april 2012 satser på det beste nå Har vært til legen i dag og han henviste meg til gyn ultralyd,så skal dit på onsdag. Ser at i kveld er det nesten ikke noe brunlig lengre,så saaaatser på at det er stopp og ting går normalt nå
Ida29 Skrevet 5. mai 2012 #7 Skrevet 5. mai 2012 Jeg hadde også deg samme et par dager. Er bare i uke 5. Tror som deg at det var pga sex. Hvordan gikk det på kontrollen? Virker som brun utflod er ganske vanlig uten at det nødvendigvis er noe galt. Håper jeg!!! :-)
tingeling<3 Skrevet 5. mai 2012 #8 Skrevet 5. mai 2012 Jeg synes ikke du skal bekymre deg. Det er helt ufarlig å ha sex.
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2012 #9 Skrevet 5. mai 2012 Nei jeg trengte ikke det Ble sendt på UL og der var et lite frø med full hjerte aktivitet.. og dette var 4 dager etter
Ida29 Skrevet 5. mai 2012 #10 Skrevet 5. mai 2012 Så bra da :-) skal til fastlege selv neste uke og lurer på å spørre om tidlig ultralyd for å forsikre meg om at alt er greit. Vet ikke hvor vanskelig det er å få en ultralydkontroll i Oslo?? Evt måle hcg et par ganger.
Ida29 Skrevet 5. mai 2012 #11 Skrevet 5. mai 2012 Jeg sjekket litt og lurer på om det faktisk har vært festeblødning. Den kan visstnok komme så sent som 5-6. Uke og derfor være brunlig? Hva tenker dere?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå