Gå til innhold

"hold/sting" i side/magen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Jeg sitter nå her helt stille og plutselig får en slags "hold i siden"-følelse spesielt på venstre side av navle-område som sprer seg som ett belte rett over navlen? merkelig følelse - kjennes ut som jeg har jogget noe veldig ;) snart uke 22. Andre?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har opplevd noe av det samme, men helst når jeg er i aktivitet. Tror kanskje det er kynnere?

Skrevet

Det er nok ligamentsmerter. Det er de nervene som holder livmoren på plass og når livmoren vokser så strekker disse seg og det er ikke særlig godt til tider. kommer som oftest ved aktivitet eller f.eks brå vending i sengen :) Jeg har det mye selv og må ofte stoppe opp når jeg går tur for å bære gjennom smerten, men det går heldigvis fort over :)

Skrevet

Jeg får det når jeg reiser meg opp fra stolen. Noen ganger må jeg bare sette meg ned igjen for det føles som kramper :) Går over med en gang da :)

Skrevet

Har det samme bare at det er mer i lysken. Og de kan bli skikkelig vonde, så prøver og være rolig. Men er jo forbannet vondt når jeg sitter og.

Skrevet

Eg har i tillegg til disse holdene i siden også "stikkende" smerter som føles som det er inne i skjeden. Er dette også ligament smerter tru?

Skrevet

Til atannia og augbarn 1 ma: Mulig det er tidlig tegn på bekkenløsning, for det kan føles litt likt bare det er nesten som strømninger som går nedover i skjeden, lysken og noen får det nedover beina... Er dere plaget med det så er det gjerne verdt å nevne for lege eller jordmor.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...