lycine Skrevet 21. april 2012 #1 Skrevet 21. april 2012 (endret) Kontakt Myaya67, lysfangeren eller lycine for å bli lagt til! Alle seriøse er velkomne :-) Gruppa er hemmelig sånn at den ikke kan søkes opp, ingen inkl. venner kan se at du er medlem og medlemmene er hemmelige. Er usikker på om det går ann å legges til uten at en blir venn med en av oss, men skal sjekke. Noen som skrev noe om Norway-nettet... Mvh, lycine Endret 21. april 2012 av lycine
timiane Skrevet 21. april 2012 #2 Skrevet 21. april 2012 Jeg synes dette høres ut som en god ide. Skal sende deg PM Man må legge en person til som ven for å kunne bli med i ei slik gruppe.
lycine Skrevet 21. april 2012 Forfatter #3 Skrevet 21. april 2012 Jeg klarte å stave Maya67 feil! Mvh, lycine
Maya67 Skrevet 22. april 2012 #4 Skrevet 22. april 2012 Om dere ikke har lyst å ha oss på vennelista etter at dere er inne i gruppa, er det jo bare å kaste oss ut ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå