HH72 Skrevet 18. april 2012 #1 Skrevet 18. april 2012 Har bestilt TFK fra kiddies24, men de har leveranseproblemer fra fabrikken. Siden jeg er 34 uker og helst skulle ha dette i boks nå snart, vil jeg antagelig be om å gå pengene refundert og bestille et annet sted. Noen som har bestilt og fått vogn kvalt nå i det siste? Kan også bli aktuelt med easywalker eller mountain buggy. Tips?:-)
HH72 Skrevet 18. april 2012 Forfatter #2 Skrevet 18. april 2012 Bestilt og fått vogn KJAPT skulle det stå:-D
undrer... Skrevet 20. april 2012 #3 Skrevet 20. april 2012 Jeg bestille vogn fra kiddies24. Da jeg bestille hadde de ikke vognen på lager, men fikk oppgitt en dato som de skulle få den inn. Men det som skjedde var at den kom hjem på døren her før datoen som den skulle komme til kiddies24. Så det er ikke sikkert at det tar like lang tid som det kan virke ut fra nettsiden!
HH72 Skrevet 21. april 2012 Forfatter #4 Skrevet 21. april 2012 Det var ikke utfra nettsiden, det var en Mail jeg fikk om problemer m leveranse av alle tfk-vogner fra fabrikken. Men nå har de endelig fått den til sitt eget lager, det tok 5-6 uker faktisk. Så da får jeg den kanskje ila ei drøy uke:-)
liesje Skrevet 23. april 2012 #5 Skrevet 23. april 2012 Hei, Jeg har samme "problem" som deg. Bestillt TFK tvillingvogn hos kiddies i begynnelsen av februar, men den har enda ikke kommet pga leveringsproblemer. Er i uke 32 og begynner å ville ha ting klart i tilfelle. Jeg har sjekket her i Norge og kan få samme vogn på dagen her i Oslo, mye dyrere men prøver å ha litt is i magen, det virker ikke som det er leveringsproblemer i Norge.
Tanja73 Skrevet 25. april 2012 #6 Skrevet 25. april 2012 Hva kommer i tillegg når man bestiller fra kiddies? den TFK som jeg vil ha kommer inn den dagen jeg har termin så nå lurer jeg på en annen farge som er mulig å bestille. Synes det er altfor dyrt å kjøpe i Norge.
Scarlette Skrevet 25. april 2012 #7 Skrevet 25. april 2012 Fra kiddies så må du betale mva 25% i tillegg. Gå inn på tollen sin side så kan du regne den ut, ellers må du huske å bestille regntrekk og slikt, det regnes ikke med. Tror kanskje ikke feste til bagger er med også. Gjerne send en Mail til de før du bestiller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå