Gjest mangebarnsmamma Skrevet 17. april 2012 #1 Skrevet 17. april 2012 Alt jordmor kunne se, så ut som det skulle:) Terminen ble forskjøvet bare én dag frem, til 14. september, og jordmor mente det var en gutt:)
Gjest mangebarnsmamma Skrevet 17. april 2012 #4 Skrevet 17. april 2012 Deilig å se at alt var i orden:) Mannen var kjempenervøs; dere skulle sett det smilet da jordmor sa at alt var bra:)
VinterSol+2 Skrevet 17. april 2012 #5 Skrevet 17. april 2012 så herlig :)gratulerer med vel overstått!
maijac Skrevet 17. april 2012 #6 Skrevet 17. april 2012 Jeg og var i går, og jeg skal få en jente! Gleder meg sånn til å bli mamma
Gjest mangebarnsmamma Skrevet 18. april 2012 #9 Skrevet 18. april 2012 Blir spennende å se om det stemmer da Det er første gang jeg har fått ultralydtermin så nære menstermin, så det blir gøy å se, ja. Men gutten kommer jo når han kommer uansett;) Nå må vi begynne og tenke på guttenavn; jeg synes det er Så mye lettere å finne jentenavn:)
AnneEileen Skrevet 18. april 2012 #10 Skrevet 18. april 2012 Gratulerer! Gutt her og, og synes det er litt lettere med guttenavn
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå