Anonym bruker Skrevet 16. april 2012 #1 Skrevet 16. april 2012 Noen som kan anbefale steder de selger praktiske og fine matbokser?
Gjest peacock Skrevet 16. april 2012 #2 Skrevet 16. april 2012 http://lekmer.no/interior/spise-og-drikke/lunsj-bokser/ Digger legoboksene! :-)
kråkemamma Skrevet 16. april 2012 #3 Skrevet 16. april 2012 Tupperware har to typer jeg bruker mye i bhg. Den ene er 3 bokser der 2 passer inni den største. Genial til frukt, kjeks på tur osv. Den store er passe til brødskiver pluss en yoghurt. Den andre er lunsjboksen med uttagbart romskiller. Den er større og brukes på turdagene der vi lager lunsj. Begge to er helt knall her i huset. Se etter lunsjbox og babuska trio på tupperwaresiden.
Valiana Skrevet 16. april 2012 #4 Skrevet 16. april 2012 Har ikke handlet selv, men flere aktuelle kandidater her. http://www.going.no/Matbokser.asp
MammaBrum Skrevet 16. april 2012 #5 Skrevet 16. april 2012 Ser at en del av de som selges på nettbutikkene over også finnes på Meny, Rema og andre matbutikker - billigere. Det inkluderer noen med flere rom. Men utvalget varierer jo, så det er i grunnen bare å kikke neste gang du er innom
Tuppe-silje Skrevet 24. september 2012 #6 Skrevet 24. september 2012 Gjerne litt sent men denne er super, plass til skive, middagsrester, frukt, grønnsaker osv.. KOmmer i salg i uke 40-43, men kun i knall rosa. er jo rosa mnd =)
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 25. september 2012 #8 Skrevet 25. september 2012 Disse er supre, med et stort rom til brødskiver f.eks og to mindre til frukt/ grønt eller annet småsnacks. Har brukt mine bokser i et års tid nå og aldri opplevd lekkasjer. Anbefales! http://www.matpakkebloggen.no/p/kjp.html Fin blogg, med mange gode og lettvinte matpakketips også
Tuppe-silje Skrevet 1. oktober 2012 #9 Skrevet 1. oktober 2012 Hvor kommer denne i salg? Hvis det er tupperware sin du tenker på så er den i salg fra nå uke 40-43. Koster 179,- og til nå er den kun i rosa. Landsdekkende, jeg hører til i Bergen men er behjelpelig med frakt og slikt også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå