Gå til innhold

Noen der har blitt overstimuleret?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Du er gravid? Overstimulert blir man vel bare før uttak, norr man går på hormoner, ikker nå man er gravid så vidt jeg vet. Så om du ikke var overstimulert ved uttak så kan jeg ikke skjønne at du er det når du er 5 uker på vei!

Jeg ble overstimulert da jeg var gravid med tvillinger for noen år siden. Ca 1 uke etter innsetting begynte jeg å måle rundt magen og merket at det vokste med 10-15 cm. Ble også ganske uvel. Oppsøkte legevakta og de fant masse væske i buken. Som Millemy86 skriver ville jeg tatt kontakt med klinikken du har vært på i morgen og be om en undersøkelse!

Jeg sente mail til klinikken i DK og fikk mail tilbake etter 30 min.

 

Det er service en søndag kveld!!

 

Det er veldig sjeldent at man blir overstimuleret med så få egg som jeg fikk ut ( 5 egg) men alle symptomerne stemmer, så jeg skal til kontrol hos Gyn. imorgen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...