Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #1 Skrevet 11. april 2012 hvordan skjedde det? min kjæreste sier at det er han som skal fri. samtidig sier han at han ikke vil gifte seg. men han er litt som som skal ha alt på stell før en baby kommer. så jeg tror at når vi har kjøpt hus og planlegger baby, da frir han kanskje. samtidig så jeg vet ikke helt om jeg venter på noe som vil skje. men jeg drømmer jo
Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #2 Skrevet 11. april 2012 Sier han at han skal fri men at han ikke vil gifte seg? Da frir han vel aldri hvis han er imot ekteskap? Her fridde jeg og fikk ja. Forstår hvorfor menn synes det er skummelt å fri, holdt på å daue på meg mens det foregikk Endte heldigvis bra her, og bryllup til neste år
Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #3 Skrevet 11. april 2012 Sier han at han skal fri men at han ikke vil gifte seg? Da frir han vel aldri hvis han er imot ekteskap? Her fridde jeg og fikk ja. Forstår hvorfor menn synes det er skummelt å fri, holdt på å daue på meg mens det foregikk Endte heldigvis bra her, og bryllup til neste år hehe... han er litt frem og til bake. sier han kan gifte seg for min skyld og sånt. jeg tror egentlig han vil gifte seg, for han snakker som om han vil gifte seg. men så når jeg spør så sier han nei. hehe... det må ha vært super skummelt. jeg hadde død. jeg syns det er skummelt bare å gi han kjærlighetsbrev eller gjøre andre små romantiske ting. så jeg kan godt forstå at det var ekstremt skummelt å fri hvordan fridde du?
Kanutten83 Skrevet 11. april 2012 #4 Skrevet 11. april 2012 Her fridde mannen etter at vi hadde vært sammen i litt over et år:) Det skjedde på den årlige grillfesten vår så alle vennene våre var der og viste så klart hva som skulle skje:) Jeg derimot ante ingenting, ingenting tidligere hadde antydet at han skulle fri i nærmeste fremtid heller. Så da han gikk ned på kne og spurte om jeg ville gifte meg med ham så svarte jeg "tuller du? 1 april er ikke før om ei uke." Men han gjorde heldigvis ikke det, da fikk han jo et JA:D Litt over 2 år senere giftet vi oss, og til sommeren feirer vi 4 år som gifte:)
Maizen Skrevet 11. april 2012 #5 Skrevet 11. april 2012 Her fridde typen noen dager etter vi fant ut jeg var gravid, så var litt redd for det var det som var grunnen. Hadde kun vært sammen i 4mnd, men han hadde allerede sagt jeg var den han ville dele resten av livet med.
Gjøkeredet③ Skrevet 11. april 2012 #6 Skrevet 11. april 2012 Min fridde noen dager etter at vår første kom til verden. Gikk ned på kne under en middag med nærmeste familie til stede. Ble mildt sagt rimelig paff, men veldig fornøyd. Så den bare ikke komme i det hele tatt. Nå er vi gift og snart foreldre til 3
ballblom Skrevet 11. april 2012 #7 Skrevet 11. april 2012 Her fridde mannen kunne aldri fridd selv. Er nok litt tradisjonell der det var et skikkelig frieri med ringer, han hadde bedt pappa om lov på forhånd, og hadde planlagt det skikkelig storslagent
kattemamma Skrevet 11. april 2012 #8 Skrevet 11. april 2012 Her fridde mannen da jeg ga klar beskjed om at vi fikk gifte oss før vi starta babyproduksjon :-) Først "fridde" han på en kafe foran noen venner med en blomsterbukett som stod på kafebordet. Da sa jeg at han fikk da gjøre det ordentlig! Så et par måneder senere i romjula fridde han til meg da han kom og henta meg (han var i England, jeg kom med fly fra Norge etter julefeiring hos mamma) på Heathrow med en bukett roser og diamantring :-) Skal nevnes at jeg ikke var helt fornøyd da jeg hadde venta på han i en halvtime da han kom, men han ble tilgitt :-)
Sjøbanan82 Skrevet 11. april 2012 #9 Skrevet 11. april 2012 Han fridde i 2006. Fortsatt forlovet. Burde vel ha giftet oss :-)
♣ Christiane ♣ Skrevet 11. april 2012 #10 Skrevet 11. april 2012 Han fridde 13 mai 2006 i suiten på Holmenkollen Hotell etter en fantastisk femretters middag. Vi giftet oss i september bare 4 mnd etterpå. å fri er etter min mening en mannfolkjobb. Og etter gammel tradisjon så skal jo bryllupet stå senest 1 år etter inngått forlovelse. Noen ganger er det helt greit med en litt gammeldags mann. Første barn kom i 2009.
Gulosten™ Skrevet 11. april 2012 #11 Skrevet 11. april 2012 Han fridde. På restaurant. I Paris.. Mon dieu.
Frøken Ubesluttsom Skrevet 11. april 2012 #12 Skrevet 11. april 2012 Ingen av oss har fridd, men vi er forlova. Blei bere enig om at det var det riktige steget videre. Men jeg vil ikke bli fridd til på noen tradisjonell måte heller.... Vært forlova i snart 5 år. Blir da vel bryllup etterhvert.
Gjest Miryks Skrevet 11. april 2012 #13 Skrevet 11. april 2012 Han fridde. Vi satt og koste oss med film og usunnheter en lørdagskveld. Han bøyde seg ned på gulvet for å plukke opp noe godteri han mistet, men i stedet for å komme opp igjen med godteri, forble han nede og trakk frem en eske med ringen og fridde (o:
moota m storebror&lillebror Skrevet 11. april 2012 #14 Skrevet 11. april 2012 Vi har vært forlovet 2 ganger. Den første gangen fridde samboeren. Det var planlagt og egentlig lite romantisk. Så gikk vi fra hverandre, men fant tilbake igjen. Da fridde jeg, med ringer og dato til bryllup. Vi gifter oss neste år
Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #15 Skrevet 11. april 2012 Jeg fridde til han! Han hadde NULL mistanke fordi jeg hadde sakt at hvis han fridde til meg så fikk han nei! Men vi skal ikke gifte oss, det vil jeg ikke!
Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #16 Skrevet 11. april 2012 Er du usikker på hva et frieri er, du eller? Har du seriøst spurt en om å gifte seg med deg uten at du vil gifte deg?
Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #17 Skrevet 11. april 2012 Mannen min fridde til meg i Paris da vi var der på langweekend. Så reiste vi tilbake til Paris og giftet oss der 8 måneder senere
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå