bitthen Skrevet 9. april 2012 #1 Skrevet 9. april 2012 Her er det vel Drømmehagen og Gråtass. Ikke tegnefilm- Gåtass men filmene og teaterforestillingene. Litt av noen kontraster Han elsker ALT med Gråtass da, bøkene også selvsagt. Så har han tråtraktoren som han skyver rundt på og en liten Gråtass- traktor som han bærer med seg over alt sammen med en oppklipt skinnfell Han er 22 mnd. Han liker andre ting også, som Mikkes klubbhus og Bikuben.. Og Uki og Store maskiner på nrk3
kinaputten Skrevet 9. april 2012 #2 Skrevet 9. april 2012 helt klart tøfferud det nynnes tøffe tøffe tøffe dagen lang. drømmehagen orker han ikke mer, men han elsker hinkel pinkel bamsen sin og har alle drømmehage figurene som han leker mye med
Gjest Lykke Fryd ♥ Skrevet 9. april 2012 #3 Skrevet 9. april 2012 Hun ser ikke på tv, men ser litt på dvd av og til og det er Kutoppen, Ole Brum og Molly Mus som er favorittene
Lille- MO Skrevet 9. april 2012 #4 Skrevet 9. april 2012 han liker å se på fantorangen på barnetv og teletubbies på dvd tv'n står på ellers og, men da ser han ikke på..
solstråle- g09 og ?12 Skrevet 9. april 2012 #5 Skrevet 9. april 2012 (endret) Timmy tid, emil i lønneberget og kaptein sabeltann serien Endret 9. april 2012 av solstråle- g09 og ?12
Anonym bruker Skrevet 9. april 2012 #6 Skrevet 9. april 2012 Han ser ikke så mye på hele seriene, men liker introene. Introene han liker aller best er Jake og sjørørverne og Tøfferud. Handy Manny og Mikke mus er nok en klar andre plass
El1 Skrevet 9. april 2012 #7 Skrevet 9. april 2012 Han er 15 mnd og liker Drømmehagen, Lesekorpset, barnas supershow, kosinus, teletubbiene, fantorangen, er mao ikke så glad i tegnefilmer
lavendula Skrevet 9. april 2012 #8 Skrevet 9. april 2012 Drømmehagen og alt på fantorangen. Og i påsken har vi sett sound of music, hun ble glad av alle sangene og satt klistret når de danset.
MammaTilEnPrins-ØnskerNr2<3 Skrevet 9. april 2012 #9 Skrevet 9. april 2012 For tiden er det små einsteins og bompibjørnene som er tingen.
Flaggermusa Skrevet 9. april 2012 #10 Skrevet 9. april 2012 Mikke Mus, Uki og Timmy tid Og generelt musikk, han danser og klapper til introene mens resten bryr han seg ikke om
ønsker nr 2 *venter nr 2* Skrevet 9. april 2012 #11 Skrevet 9. april 2012 Fantorangen og Kosinus!!!! Drømmehagen og ellers veldig oppslukt dersom det er barn på skjermen
ChristinaSS Skrevet 9. april 2012 #12 Skrevet 9. april 2012 Min på 16 mnd elsker drømmehagen. Ellers så sitter han klistret til skjermen når intro sangene til bikuben, jake og sjørøverne og tøfferud. Men følger som regel ikke med på serien ,med mindre det er musikk :-) Også er har fryktelig fasinert av reklame :-)
Tøffe Tøflus Skrevet 9. april 2012 #13 Skrevet 9. april 2012 Min er 26 mnd, men favorittene har vært ganske stabile det siste halvåret. Pingu er det absoutte høydepunktet (riktignok på dvd). Av det som går på tv er Kosinus og Fantorangen helt i toppen. Har fått økt interesse for tegnefilmer i det siste, og elsker Marsha og Mishka som har gått nå i påsken. Hun bruker sitt eget navn på jenta der, så er tydelig at hun identifiserer seg med henne.
mamma til blå 2010 og rosa 2016 Skrevet 9. april 2012 #14 Skrevet 9. april 2012 Drømmehagen, store maskiner, timmy-tid, kaptein sabeltann og fantorangen. Har og en fantorangen bamse som han drasser på overalt og som han må ha for å sove. Ellers liker han godt å se alle dyre program, animal planet kanalen osv
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 9. april 2012 #15 Skrevet 9. april 2012 Hun er 1,5 år og foreløpig ikke så veldig interessert i TV el tegnefilm. Men hun kikker alltid litt innom når storesøster ser på Disney Junior eller barne-TV, og det er vel Pocoyo, Mikke og Ra-Ra som er det som fenger interessen mest foreløpig. Men hun digger musikk og danser og smiler alltid stort når hun hører intromusikken til Tøfferud, Mikke, Små Einsteins osv.
sillyfilly og Olivia Skrevet 10. april 2012 #16 Skrevet 10. april 2012 Her det Pippi som er det store. Pippi Langstrømpe altså, og den ekte serien. Ikke tegnefilmen. Det er bare tull. Det er jo kjempe morsomt, for den er eldgammel og jeg elsker Pippi selv. Så da sitter vi begge to og koser oss med Pippi Liker også veldig godt Timmy-tid og Pingu.
-Juni10- Skrevet 10. april 2012 #17 Skrevet 10. april 2012 Mikke mus klubbhus, definitivt favoritten! Ellers er uki, timmy tid og vennebyen også spennende!
Gjest mela<3 Skrevet 10. april 2012 #18 Skrevet 10. april 2012 Han er 15 mnd og elsker Fantorangen. Bryr seg ikke så mye om tegneseriene, men stemmen og sangen til Fantorangen gjør at han kan stå i ro et lite minutt;) Introene til de fleste tegneseriene er fengende for både store og små. Jeg går å nynner på Dinosaurtoget i ny og ne, og da vil han gjerne nynne med, bare koselig:) Ellers kan han se opp et minutt eller to til Drømmehagen, Kosinus, Timmi-tid eller Løven Ra-Ra, helst introen.
Gjest ♥ JuniGull10 ♥ Skrevet 10. april 2012 #19 Skrevet 10. april 2012 Her går det i Uki og Teletubbies (dvd). Ellers så er det Mikkes Klubbhus og Handy Manny som fenger. Han har vært super opptatt av Thomas Toget også, men nå er et kun Thomasbøkene som gjelder.
stjertløvetann Skrevet 13. april 2012 #20 Skrevet 13. april 2012 18 mnd og digger Gråtass vilt og uhemmet, med Drømmehagen som en god nummer to.
prins2010+lilleprins2012 Skrevet 13. april 2012 #21 Skrevet 13. april 2012 min er snart 2år, og ser lite på barnetv. på tv ser han helst top gear, hyler biiiiil biiil av glede når han ser en av programlederne:P han er mer gla i musikk enn tv. har dilla på kaptein sabeltann om dagen, har nok hørt den i barnehagen. prøvde å ta opp en sabeltann film til han i påsken men det var uintressant..
Busy_bee Skrevet 15. april 2012 #22 Skrevet 15. april 2012 Mini er 14 mnd og lyser opp når Mikkes Klubbhus kommer på Disney Junior. Han liker i grunnen de fleste seriene der, men spesielt Mikke og Zumbi får ham til å stoppe opp. Som regel ser vi bare TV til kveldsmaten for å gjøre det litt lettere å få i ham mat. Ellers har vi ikke pleid å ha på TVen for mye. Det hender også han får se litt TV på ipaden når jeg skal tømme oppvaskemaskinen o.l., ellers er han så fryktelig flink til å "hjelpe". Da får han se på NRK Super eller Boomerang, alt etter hvor det er noe som passer en så liten tass. Mannen mener han er veldig glad i å se fotball derimot. For det har de visst kommet over på ipaden noen ganger og da har han vært veldig interessert. Men vet ikke hvor han har det fra i så tilfelle, for hverken jeg eller faren er særlig interesserte i det. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå