Anonym bruker Skrevet 8. april 2012 #1 Skrevet 8. april 2012 Sånn helt uformelt? Skriver en epost, skal be den jeg skriver til om å hilse mannen sin. Hvordan gjør man det, uten at det blir unaturlig og stivt?
Anonym bruker Skrevet 8. april 2012 #4 Skrevet 8. april 2012 Say hello to your husband? Lurte på å skrive det, men blir det ikke litt feil? Den jeg skal hilse til er svigermors mann. Vi har et godt forhold, men har ikke snakket så mye sammen forsi han ikke snakker engelsk. Synes "si hei" blir litt...kaldt. hi
Loglady Skrevet 8. april 2012 #6 Skrevet 8. april 2012 Send my regards to ..... / My best regards to....
Anonym bruker Skrevet 8. april 2012 #9 Skrevet 8. april 2012 Give my best to.. Det hørtes bra ut, synes jeg. Har aldri hørt akkurat den vendingen før, men det er ok å skrive, altså?
Virginia. Skrevet 8. april 2012 #10 Skrevet 8. april 2012 Ville sagt: Give my best regards to your lovely family!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå