Philomele Skrevet 7. april 2012 #2 Skrevet 7. april 2012 Hei ivf-mamma Hyggelig å høre fra deg igjen. Og av spørsmålet ditt forstår jeg at du befinner deg midt i kampens hete! Og svaret er ja: Den settes i 'mageflesket'! Dette betyr vel at du skal i gang med uttak snart. Tusen millioner lykke til fra meg. Håper forresten å se deg på den nye tråden for single prøvere inne på donor-forum. Klem fra meg, som håper å være i gang igjen i slutten av måneden.
IVFmamma Skrevet 7. april 2012 Forfatter #3 Skrevet 7. april 2012 Hei Philomele :-) Takk det samme! Off, du må vel tro at jeg ikke følger med i dette her.. :-/ Jeg er bare så innmari redd for å gjøre noe feil! Det har gått så greit med hormoner denne uka, altså! Tok siste Gonal F i dag, og setter Ovitrelle i morgen ved midnatt! Uttak på tirsdag, og innsett på torsdag. Jeg er så spent, så spent.. Gleder meg litt, og gruer meg litt mer..! Tusen-tusen takk for all lykkeønskning!! <3 Jeg ønsker deg så masse lykke til med nytt oppstart! Vi snakkes vel snart igjen! Og ja, jeg må komme meg inn på det forumet!
Philomele Skrevet 7. april 2012 #4 Skrevet 7. april 2012 He he....nei, jeg kjenner meg bare så godt igjen. Fikk omtrent nervesammenbrudd da jeg skulle sette Orgalutran og oppdaget at bruksanvisningen sa jeg skulle sette den i låret mens sykepleieren hadde sagt jeg skulle sette den i magen! Takk for lykkeønskningene! Og så hadde jeg blitt veldig glad hvis du kunne sende meg et hotelltips, Forhåpentligvis bor jeg da bedre neste gang! Hold meg oppdatert da, ivf-mamma! Jeg tenker på deg.:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå