Anonym bruker Skrevet 2. april 2012 #1 Skrevet 2. april 2012 Dere som har det, er dere fornøyd? Snart tre barn i huset og regner med skohaugen kommer til å ta helt av etterhvert. Tenkte på Stell skoskap fra IKEA
kråkemamma Skrevet 3. april 2012 #2 Skrevet 3. april 2012 Vi har skoskap i gangen. Det er genialt. Slipper å snuble i sko hele tiden. Har en skohylle til de daglige skoa og andre sko i skapet.
Dini Skrevet 3. april 2012 #3 Skrevet 3. april 2012 http://www.ikea.com/no/no/catalog/products/50178091/#/80169561 dette har vi, i brunsvart, helt superdupert ser mye ryddigere ut, og så er selve skapet lekkert også. Og så må det skrus fast i veggen, så ingen fare for at det velter over småtrolla heller
Anonym bruker Skrevet 3. april 2012 #4 Skrevet 3. april 2012 Hvordan er det med lukt i sånne skoskap. Jeg har en som har sko som ikke akkurat lukter blomster, de kan lukte surt.
Galskapens overhode Skrevet 4. april 2012 #5 Skrevet 4. april 2012 sko som stinker kan du sette 2 døgn i fryseren i en pose først. da tar du livet av bakteriene :-)
Anonym bruker Skrevet 4. april 2012 #6 Skrevet 4. april 2012 sko som stinker kan du sette 2 døgn i fryseren i en pose først. da tar du livet av bakteriene :-) Men jeg kan jo ikke putte de i fryseren hver dag
MammaTilEnPrins-ØnskerNr2<3 Skrevet 5. april 2012 #7 Skrevet 5. april 2012 skoskap er genialt masse sko i gangen, men ingen kan se dem vi har hemnes skoskap fra ikea, og er kjempe fornøyd med det!
Anonym bruker Skrevet 5. april 2012 #8 Skrevet 5. april 2012 Å legge sto i frysern dreper ikke bakteriene, men de hemmer dem, legger de i dvale. Men dør gjør de IKKE. Skoskap er praktisk, men synes ikke selve skapene er sÅ fine..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå