Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er gravid 4+ 2 nå. På graviditetstesten viser den av babyen er 2-3 uker gammel. Har brukt terminkalkulator og fikk opp dato : 7. Januar. Tastet den datoen på min profil her og fikk opp: du er i mors uke 1 og babyen er ikke laget enda.....?? Blir helt forvirret jeg. Det må jo være feil. Noen fler som har opplevd dette eller vet årsaken?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva har du fylt ut på terminkalkulator da?

Skrevet

Jeg er 5+1 i dag, har termin rundt 2 desember.. det er ut ifra mine beregninger og terminkalkulator. Jeg fikk gravid 1-2 da jeg var 12 dpo, og det stemte jo med at jeg ble befruktet for 1-2 uker siden, da :).. Vet ikke om det var til noen hjelp :P.. Nå ville jeg nok fått gravid 2-3 eller 3+ på en test vil jeg tro :)

Skrevet

Jeg tok nå terminkalkulatoren her inne og fikk 7 januar. Høres mer riktig ut - så da var nok den andre jeg tok litt på jordet ... Takk for svar :)

Skrevet

7 desember mener du? :).. Det høres mer riktig ut hvis du er 4+2 i dag :)

Skrevet

7 desember mener du? :).. Det høres mer riktig ut hvis du er 4+2 i dag :)

 

Ja. 7. Desember mente jeg :)

Skrevet

Så gøy :) ! Er mange her inne som har termin i begynnelsen av desember :) blir kjekt å følge hverandre :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...