Gå til innhold

Ble tante for to dager siden :) :)


Anbefalte innlegg

Min bror og svigerinne ventet en liten jente nå i slutten av mars, hun kom til verden for to dager siden, hun er verdens nydeligste! Det er en fantastisk følelse å bli tante og jeg er så glad på deres veiene!! Lillemor her på snart 3år er kjempe stolt over sin lille kusine!

 

Hun gleder seg veldig til å bli storesøster i slutten av juni, og har et sterkt eierforhold til mammas mage. Det er "hennes" baby nemlig!

Men jeg kan ikke fatte at det er under tre måneder til vi har en liten babyjente selv! Snart er jeg i 3.trimester(!).

 

Jeg kan bare ikke fatte det ;) Det er rett og slett uvirkelig. Vi har begynt å få litt ting på plass her, som bilsetet og vogge. Vognen henter vi i april.

Stellebordet må på plass, alle klærne må tas ned og vaskes, brettes og legges på plass (etter babyrommet er ferdig pusset opp).. Var det noe mer da? Fødebaggen må pakkes etterhvert... Herre min... Jeg er ikke klar!

 

 

Gravid og FULL av hormoner :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143923184-ble-tante-for-to-dager-siden/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...