Merethe ♂ ♀ ♂ ♀ Skrevet 28. mars 2012 #1 Skrevet 28. mars 2012 Har en gutt som nesten ikke liker noe frukt, men eelsker smoothie. Har derfor kjøpt meg en blender og skal sette i gang. Men vet dere om det er godt å bruke hermetisk ananas f.eks? Han liker nemlig ananas, men det er jo litt dyrt og mye jobb med å rense fersk ananas. Ananasen jeg har ligger i ananasjuice, altså, ikke sukkerlake!!
It's all about me Skrevet 28. mars 2012 #2 Skrevet 28. mars 2012 Hermetisk ananas går fint å bruke i smootie, gjort det mange ganger.
Anonym bruker Skrevet 28. mars 2012 #3 Skrevet 28. mars 2012 Tja, kommer an på hvor nøye du er på å gi sukker det. Hermetisk frukt ligger i sukkerlake, så den er noe søtere enn naturell frukt.
Anonym bruker Skrevet 28. mars 2012 #4 Skrevet 28. mars 2012 Tja, kommer an på hvor nøye du er på å gi sukker det. Hermetisk frukt ligger i sukkerlake, så den er noe søtere enn naturell frukt. ' Og jeg såg ikke den siste setningen din. Da er det nok bedre å gi vil jeg tro
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå