Dorrimor ♂♂ Skrevet 27. mars 2012 #1 Skrevet 27. mars 2012 Hei! Vi tenker å leie ferietur i Danmark i sommer sammen m mamma&pappa samt søsteren min og hennes to barn. Da er d barn i alderen 11mnd, 2 1/2år, 3år og 4år. Noen som har noen gode tips? Kanskje en plass å anbefale (feriehus) og ev en god dyrehage el tivoli?
81-Mamma<3<3 Skrevet 27. mars 2012 #3 Skrevet 27. mars 2012 Rønbjerg feriecenter. Dit skal vi igjen i år. Det er et nyoppusset senter med alle fasiliteter, badeland, lekekand, sjø, restauranter. Går fint å kjøre inn til ålborg by, og ålborg zoo. Seawest feriecenter var også bra! For disse to søk på navnene eller dayz.dk Ellers har du lalandia, har ikke vært der men skal være veldig bra. Legoland er også der. Er imidlertid dyrere. Når ungene er såpass små tror jeg det er likegreit med et annet billigere senter. Har også hørt at skallerup klit skal være bra! Danmark er perfekt å reise til med små barn :)
Giss Skrevet 29. mars 2012 #4 Skrevet 29. mars 2012 Det er mange små og store dyreparker spredt over hele landet så se litt hva som finnes lokalt dit dere skal... Ellers er jo stranden også ofte et hit: En stor gratis sandkasse med tilgang til vann. Ta med spader og former og bøtter, solhatter, solbriller og solkrem og en god nistekurv, da kan det bli skikkelig avslappet feriekos for hele familien hele dagen omtrent!
Marius og Jonas! Skrevet 2. april 2012 #5 Skrevet 2. april 2012 Østre Hurup! Flott sted! Vi var der i fjor og skal dit neste år også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå