Kaktus_86 Skrevet 26. mars 2012 #3 Skrevet 26. mars 2012 Åh, sÅ spennende Lykke til! Noen tegn pÅ at noe er i gang enda eller?
Fru.Vestavind Skrevet 26. mars 2012 #4 Skrevet 26. mars 2012 Gratulerer;) Eg hadde termin i går, men ungen kjem onsdag(28.mars), det er eg sikker på (etter den datoen kjem eg til å vere sur og lei:P)
De to sjarmtrolla og guttspira Skrevet 26. mars 2012 #5 Skrevet 26. mars 2012 Har termin I dag jeg ogso, men lillegutt kom kl. 23.00 I gaar kveld. Lykke til til dere som venter!
prøver1991 Skrevet 26. mars 2012 #6 Skrevet 26. mars 2012 vi er mange som har termin i disse dager jeg hadde selv termin igår, men har hatt datoen 27 i tankene hele tiden, men det ser ikke ut til at noe skjer hos meg enda men det kan jo plutselig skje utrolig spennende
bamali 2rosa og 1blå Skrevet 26. mars 2012 #7 Skrevet 26. mars 2012 Har termin I dag jeg ogso, men lillegutt kom kl. 23.00 I gaar kveld. Lykke til til dere som venter! Gratulerer med gutten:)
bamali 2rosa og 1blå Skrevet 26. mars 2012 #8 Skrevet 26. mars 2012 Da var vi altså "over termin".... hvis dere andre ikke har født allerede da:) Nå begynner de laaaaaaange over termin dagene...blæh... Litt lei akkurat nå, veldig opp og ned med den tålmodigheten for tiden..
¤ frk. C med 3 små ¤ Skrevet 27. mars 2012 Forfatter #9 Skrevet 27. mars 2012 Jeg har ikke født! Å ja dagene blir jo lengre og lengre....veldig opp og ned med tÅlmodighet her og.. Jeg gÅr Å venter i nærmeste by og fÅr de andre to barna pÅ besøk torsdag morgen sÅ jeg hÅper veeldig pÅ Å være ferdig til da. Hadde jo vært sÅ kos Å fÅtt besøk av dem pÅ sykehuset. Det blir jo enda lengre Å vente nÅr man er smÅ
bamali 2rosa og 1blå Skrevet 27. mars 2012 #10 Skrevet 27. mars 2012 Ja det hadde vel vært koselig for de å få treffe lillesøster/bror når de kommer på besøk til mamman sin. Min elste har slått seg til ro med at hun garantert er blitt storesøster igjen når hun kommer tilbake på skolen etter påskeferien:) Jeg har veldig lyst på et marsbarn, ikke aprilbarn, så jeg håper han plopper ut før søndag:)
¤ frk. C med 3 små ¤ Skrevet 27. mars 2012 Forfatter #11 Skrevet 27. mars 2012 Ja DA burde vi garantert være ferdig!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå