Anonym bruker Skrevet 25. mars 2012 #1 Skrevet 25. mars 2012 Har siste ukene gått med masrier, vondter og nedpress.. Har nå vonde tak i magen, noen sånn at man må puste seg igjennom dem. Har og tak i korsrygg. Skal også sies at for ca en uke siden hadde jeg 1-2 cm åpning, og det legen mente var en begynnende modning. Har kjent selv i kveld - nedentil - for å være sikker på hvordan det kjennes ut - og det er nesten som å ta på leppene i mykhet på livmorhalsen... Hva sier dere jenter? Bør jeg kanskje ringe føden og få de til å sjekke? Er 39+1
våren Skrevet 25. mars 2012 #2 Skrevet 25. mars 2012 Spennende. Høres absolutt ut som det kan være noe! Ser at det er en stund siden du skrev, men håper du ringte føden og fikk avklart situasjonen. Lykke til!
mamma snart til 3:) Skrevet 25. mars 2012 #3 Skrevet 25. mars 2012 Som og høre meg dette.. Å går no her hjemme m di h......s masriene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå