Gå til innhold

Jeg anbefaler dette produktet!! Skomåler.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva skal du med det? Det er da en mye bdre metode å ta ut sålen av skoen og måle den mot barnets fot. Høres ut som 250 kroner ut av vinduet og enda en unyttig dings som fyller opp skuffer og skap.

Skrevet

Det er ikke alle sko som har uttagbar såle. Han hadde både viking termo og viking vinterstøvler i år, begge med fast såle.

Skrevet

Ikke alle sko som har det, nei, men de fleste av bruklig kvalitet.

Skrevet

Eller bare ta med ungen til skobutikken, så hjelper de deg med å finne rette skoene.

Skrevet

Hehe.. Jeg regnet med at noen ville reagere..

 

Nå slipper jeg å dra med ungene frem og tilbake mer enn nødvendig! :-) Jeg kan ta mål hjemme når jeg lurer på om det er på tide med et skifte. Og jeg slipper å stå i kø i butikken! Jeg kan kjøpe viking støvler på obs uten å lure på om jeg kan stole på hun unge jenta "på gulvet". Og hvis jeg kjenner til skoen og passformen, så kan jeg kjøpe sko uten at barna er med.

 

:-)

Skrevet

Koster 99,- på Clas Ohlson.

Skrevet

Ha ha! Det viste jeg ikke! Men anbefaler produktet for det! :-)

Skrevet

Jeg tegner bare rundt foten til barnet når de står på gulvet, klipper ut og tar med til butikken om ikke ungene kan være med selv.

Da er det lett å finne sko som passer. Og det er gratis.

Skrevet

Det er ikke alle sko som har uttagbar såle. Han hadde både viking termo og viking vinterstøvler i år, begge med fast såle.

 

Hvordan fikk du tak i det. Mine tre hadde også Viking Thermo (samme type) og Viking vintersko /forskjellige typer) og nå Viking joggesko (forskjellige typer) - ALLE med uttagbar såle.

Skrevet

Her har vi også Viking Thermo med fast såle.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...