Heidi(GutOktober07)(Mai2012) Skrevet 23. mars 2012 #1 Skrevet 23. mars 2012 Har snakka med fødeavdelingen. Hun i andre enden mener jeg har omgangsyken, eller virus i tarmene og at ved dette kan jeg få murringer?.. Hmmm... Her er syptomene mine som har pågått 4 dager: Gul slimete Utflod Murring som tar tak i ryggen, skjer ofte i løpet av en dag uansett stillinger. Ikke ofte kynnere Kvalme som kommer å går Svak hodepine som sitter fast Konstant trett Litt løs avføring Magen har minket, føles slapp i skinnet Nedpress følelse Smerter i korsryggen som ikke går over Har ok blodtrykk, og ok urin. Når jeg søker og søker på nettet, får jeg opp premature fødsel eller livmorhals modning på mine symptomer.... Er i uke 28+2
LilleTrille92+maispire Skrevet 23. mars 2012 #2 Skrevet 23. mars 2012 Det er desverre ingen av oss som kan vite noe mer enn du gjør. Jeg anbefaler at du drar opp til føden for en undersøkelse.
prøver1991 Skrevet 23. mars 2012 #3 Skrevet 23. mars 2012 jeg har hatt det slikt siden midt i 2 trimester, og det er nok som jordmoren har sagt til deg.. ikke bekymre deg så mye, er du veldig bekymret så si at du vil komme inn å sjekke
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2012 #4 Skrevet 23. mars 2012 Aner ikke hvor du bor i landet, men for noen av oss som bor noen timer med kjøring unna sykehuset så er det desverre ikke bare å svippe innom føden:( Du er kanskje ikke kommet "langt nok" i svangerskapet til at du har fått vaktliste for jordmødrene. Her jeg bor så ligger dette på hjemmesiden til kommuen, helsestasjon, jordmortjenesten, vaktliste. Vet jo ikke om dette er likt i din kommune, men du kan jo sjekke:) Kanskje lettere å få komme til en lokal jordmor til sjekk. Jeg ville i alle fall bedt om en sjekk, det er ikke hyggelig å gå å være usikker!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå