Rampegutt08+Bøllefrø12 Skrevet 23. mars 2012 #1 Skrevet 23. mars 2012 Har fortalt det til ei veninne som også er gravid - that`s it foreløpig;) Nå er jeg såpass lite på vei også da. Forteller dere det, eller er det en spennende hemmelighet som venter 3-4måneder?
hennipenni Skrevet 23. mars 2012 #2 Skrevet 23. mars 2012 Alle mine nermeste venner og familie fikk vite det i uke 7-8. Så har det blitt fortalt litt og litt etterhvert til andre. Er nå 11+4
Førstegangsmini Skrevet 23. mars 2012 #3 Skrevet 23. mars 2012 Vi tenkte å fortelle det i påsken til mine foreldre og deretter til svigers uken etter, litt morsomt å kunne si det ansikt til ansikt og ikke bare over telefon. Håper å unngå å si det på jobb før det har gått 12 uker, men vet ikke om det går, jeg begynner å bli dårlig nå. Er 6+2 i dag.
Gjest Shanti ♥ Skrevet 23. mars 2012 #4 Skrevet 23. mars 2012 Har fortalt det til mamma, to venninner og sjefen på jobben (pga sykemelding) - alle i ca uke 7-8. Semioffentlig blir det nok ikke før evt etter uke 12-UL, dersom alt ser bra ut på den.. (4 dager igjen!!!) Facebook osv drøyer jeg til etter ordinær UL.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå