Gå til innhold

Besvimte på do idag tileg :(


Anbefalte innlegg

Kjennte eg måtte på do og gjøre nr 2 idag tileg, so tenkte eg endelig :) mange dager siden sist :) satte meg ned og fikk uuthåldelige smerter i magen begynte og kaldsvette og måtte legge meg ned på golvet og besvime :( var lite hyggelig opplevelse, de einaste egv tenkte på var den lille i magen er 12 uker :) var til legen etterpå man han trodde ikkje de var noke galt me barnet siden eg ikkje blør eller har smerter i underlivet :) får håpe han har rett :) noken andre somk har opplavd lignende??

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143920801-besvimte-p%C3%A5-do-idag-tileg/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Ja jeg hadde grusomme magesmerter i hele desember! Det jævligste jeg har vært med på! Kaldsvettet så det rant av meg, svimmel, kvalm, og måtte også bare legge meg ned på gulvet! Var på kontroller på Ullevål, men de fant ikke noe. Trodde jeg hadde et virus. Hadde smerteanfall 2-3 ganger om dagen.

Opplevde det samme ca i uke 20 - segna om på badegulvet, kaldsvetta og var tung i pusten i 5-10 minutter. Hadde mobilen med meg, men orka ikke engang ringe etter hjelp. Kjempeskummelt. Har ikke skjedd siden, men kjenner antydninger til tider.

 

Var nok blodtrykksfall, kjempeekkelt, men er visst ganske vanlig :-/

Hatt det sånn mange ganger og er visst helt normalt i følge jordmor som jeg gikk til ved forrige svangerskap. Skikkelig ekkelt! Fikk det ikke før i 3. trimester med førstemann men har allerede skjedd et par ganger nå og er i uke 14. Sliter mye med forstoppelse og sammen med blodtrykksfall så er det visst normalt. Godt å høre at det ikke bare er jeg som har det sånn. :-)

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...