Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er så sykt oppblåst i magen for tiden - og det "stinker" når det blir sluppen ut!! uff - helt forferdelig - blir jo skikkelig usosial av dette her!!!

Andre? noen råd?

prøver å komme meg til "trykkeriet" så oftejeg kan - men det går litt tregt for å si det sånn!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jaaaa, jeg har vært oppblåst helt fra starten.. uke 19 nå. Jeg spiser probiotikatabletter og fiberknekkebrød..Det hjelper noe, men har fortsatt dager som er ille, hvor jeg er så oppblåst at jeg blir kvalm..

Skrevet

Samma her, magen er helt sprengfull av luft, hos meg kommer det ikke så lett ut, så det blir ganske vonde luftsmerter iblant.. Men merker at det hjelper en del å være så aktiv som mulig, og å drikke masse vann! Vet ikke helt hva som gjør at jeg blir mindre oppblåst av dette, men..

Skrevet

Jeg har også slitt veldig! For meg var linfrø vidunderkur :-) En teskje og svelge ned med mye vann har gjort underverker. Magen føles (og ser nok) mindre ut. Jeg kommer på do to ganger om dagen. (Var en gang i uka pluss mye luft...) Drikker mye vann og forsøker å trene dagelig. Løper og svetter 2-3 ganger i uka. Spiser også bare grove knekkebrød i stedet for brød og branflakes med biola for å variere.

Skrevet

Sist svangerskap ble jeg fortalt at dette er vanlig pga tarmene blir irriterte og "må kjempe om plassen" inni magen. Med en liten turner er det klart at det blir litt spark og dytt, i tillegg til at fordøyelsen er tregere. Jeg er rene ballongen på kvelden, ikke alltid så godt å sitte oppreist (er straks 28 uker). Drikker mye vann og beveger meg, men det kommer lell..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...