marista Skrevet 14. mars 2012 #1 Skrevet 14. mars 2012 Fikk høre hjertelyden til tingeling idag:) Fantastisk følelse.. :)
Ariel_86 Skrevet 14. mars 2012 #2 Skrevet 14. mars 2012 Så bra, gratulerer:) man blir litt mindre engstelig da:)
Emmylou Skrevet 14. mars 2012 #3 Skrevet 14. mars 2012 så hærlig! jeg har også ul i uke 7, men det er to uker til enda. gleder meg utrolig til å se at alt er i orden, for det håper jeg jo at det er! planen er å fortelle det til foreldrene våre etter dette. tror det vil bli mer virkelig etter vi har sett at det er noe der! kanskje det endelig går opp for oss at vi er gravid også;p
Kajoon Skrevet 15. mars 2012 #4 Skrevet 15. mars 2012 Fikk høre hjertelyden til tingeling idag:) Fantastisk følelse.. :) Fikk du? Du tok utvendig ultralyd? Jeg fikk bare innvendig og se hjertet slå ikke høre det:/
marista Skrevet 15. mars 2012 Forfatter #5 Skrevet 15. mars 2012 Takker:) Ja, fikk høre hjertet slå. Slo 140 slag i minuttet Hun prøvde først på utsiden, men mistenkte at jeg har bakovervendt livmor, så da ble det innvendig. Fikk et mye bedre skjermbilde da + sterk hjertelyd Var ikke noe ubehagelig m innvendig, merket det såvidt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå