-Juni10- Skrevet 11. mars 2012 #1 Skrevet 11. mars 2012 Noen som har erfaring med denne? eller eventuelt kan anbefale noen andre parkdresser?
hallå Skrevet 11. mars 2012 #2 Skrevet 11. mars 2012 Jeg har brukt troll dresser på alle mine barn. En dress holdt i 2 sesonger brukt av jente + en gutte sesong før den begynte å trekke vann og jeg måtte kjøpe ny, så verdt den dyre prisen..Supert at de har en indre ulldress, den har jeg brukt videre på nr 3 selv om ytterdressen ikke kunne brukes mer. Veldig slitesterk og særlig bra vannavvisning. Fikk tilbakemelding fra barnehagen at de likte troll dressen bedre enn Reima fordi ungene ble jo ikke våte i den..Har brukt troll luene og vottene også..Alt koster mye men jeg er veldig fornøyd.
sillyfilly og Olivia Skrevet 11. mars 2012 #3 Skrevet 11. mars 2012 Problemet med den løse ulldressen er det er vanskelig for barna å kle på seg selv. Ullforet klumper seg. Og hvis barnet går i bhg pleier de jo å ville at barnet skal klare seg selv etterhvert. Bortsett fra det er den visst helt super
-Juni10- Skrevet 11. mars 2012 Forfatter #4 Skrevet 11. mars 2012 takk for svar! godt å høre positive tilbakemeldinger, utenom ulldressen.. men jeg fant en uten den, så går det ann å kjøpe en tynn ulldress et annet sted som kan brukes under! Har troll luer, votter, tøffler og annet ull som vi er veldig fornøyd med
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå