Anonym bruker Skrevet 10. mars 2012 #1 Skrevet 10. mars 2012 Hei Trenger tips til morsomme spørsmål vi kan spørre gjestene om i en quiz. Også spørsmål som nødvendigvis ingen vet svaret på for å få de til å prate mer sammen og bli mer kjent osv Nå kjenner ikke dere oss, så spør etter generelle ting og spørre om Alle tips mottas med stor takk
Anonym bruker Skrevet 10. mars 2012 #2 Skrevet 10. mars 2012 Hei Trenger tips til morsomme spørsmål vi kan spørre gjestene om i en quiz. Også spørsmål som nødvendigvis ingen vet svaret på for å få de til å prate mer sammen og bli mer kjent osv Nå kjenner ikke dere oss, så spør etter generelle ting og spørre om Alle tips mottas med stor takk Det hørtes utrolig sært og selvsentrert ut?
Anonym bruker Skrevet 10. mars 2012 #4 Skrevet 10. mars 2012 Sikkert en god tanke bak det, men det første jeg tenkte var at det virket veldig selvsenteret ut.
#Ariadne# Skrevet 10. mars 2012 #5 Skrevet 10. mars 2012 Ville heller laget en vanlig quiz. Og evnt lagt inn noen spørsmål om dere :-)
Anonym bruker Skrevet 10. mars 2012 #6 Skrevet 10. mars 2012 Lov til å vera sjølvsentrert i sitt eiget bryllup, vel!
Berta_78 Skrevet 10. mars 2012 #7 Skrevet 10. mars 2012 Synes det høres litt snålt ut, men hvis dere først skal gjøre det, hva med å stille spørsmål som inkluderer gjestene? Hvis hensikten er at de skal bli litt kjent mener jeg.. Type: hvilken venn av brudgommen var det som introduserte brudeparet for hverandre første gang? Osv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå