Gå til innhold

Sulten!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen andre? Klarer Max 4 timer før jeg virkelig må ha mat igjen... Kjenner kvalmen kommer snikende da. Håper det fortsetter slik. Godt å ha kontroll på kvalmen:-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hihi...kjempesulten her også, men her kan d gå bare en time og så brumler det i magen igjen....Slitsomt! Men men....får prøve å finne noe "sunt" å spise mellom måltidene....Bra du kan holde kvalmen i sjakk slik. Er 6+2 idag, var veldig kvalm i uke 4-5 men litt bedre nå. Men den kommer og går.

Skrevet

Jeg er også egentlig konstant sulten. Er jo sånn at når jeg skal på besøk til venner o.l så vurderer jeg å ta med meg matpakke fordi jeg vet at jeg kommer til å bli kjempesulten :P I uke 7-8 ble jeg kvalm når jeg ble sulten, men det har heldigvis gått over nå. Er 9+5 nå.

Skrevet

Bare uke 5 enda her. Spiser mer nå enn jeg har gjort på lenge gitt. Men heldigvis går ikke vekta opp enda. Den går heller ned. Lever mye sunnere nå enn før jeg ble gravid. Var sjokoholiker før, me'n har ikke rørt sjokolade sia positiv test på tirsdag:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...