Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

min jente vil ikke ha brød.... og spiser ikke våre middager.... bør jeg være "stresset" i forhold til dette? eller er det normalt, og vil løsne etterhvert?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror dette varierer enormt. Spiser hun noe annet? Middag på glass? Grøt? Frokostblanding (weetabix) med Biola/bio Q f.eks.?

 

Går det bedre om du lar henne spise selv? Det kan bli mye griseri selvfølgelig, men min mini lar seg lett avlede til å prøve litt mer mat om han får det i biter foran seg og kan leke og spise selv.

 

Mini har gått igjennom flere perioder hvor han har vært lei enkelte matvarer, da spesielt grøt, så da har vi gitt andre ting i stedet. Om du er bekymret så bør du kanskje høre på helsestasjonen neste gang du er der om det er noe de kan anbefale for å hjelpe deg videre. :-)

Skrevet

hun spiser grøt, youghurt, middagsglass for det meste...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...