Gå til innhold

Dere som spår, hva ser dere etter når dere velger ut hvem dere svarer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser ut som det er mange som ikke får svar. Er det en spesiell type overskrift som fenger interessen mer, kjente nick etc.? Bare litt nysgjerrig... :)

Skrevet

Jeg er inne på de fleste innlegg når jeg er her inne. Svarer de jeg får opp noe på :) Ser ikke etter noe spesielt med andre ord :)

Skrevet

Jeg ser om jeg får inn noe. Får jeg ikke opp noe svarer jeg ikke.

Skrevet

Ok, takk for svar :) Veldig greit at dere ikke svarer bare for å svare, men venter til dere faktisk får inn noe.

 

Får dere forresten opp noe på meg? Ønsker en sØster eller bror til lillegutt på 2,5. Er ikke av det fruktbare slaget, men gir det en siste sjanse nå... Koblet inn bl.a. Fertilitetsklinikken, men usikker om det blir ivf eller "bare" annen oppfØlging (medisiner, flere UL osv.). Har vært prØvere i 8 år og vært gravid 5 ganger, noe som altså har resultert i en herlig ramp. Blir superglad for svar, og tar imot både positive og negative tilbakemeldinger :D

 

03.02.77

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...