Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

er denne el test positiv?syns streken er ganske sterk da men vet ikke.hva tror dere?streken kom med en gang omtrent..

post-837607-0-09067800-1330812008_thumb.jpg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det var det jeg tenkte:)men to dager etter siste mens dag,er det normalt da?

Skrevet

På de El-testene jeg hadde, måtte streken være like sterk eller sterkere enn kontrollstreken for å være positiv...

Skrevet

Den så ikke heeeelt positiv ut for min del. Men jeg hadde lagt inn aksjer for sikkerhetsskyld i kveld og tatt ny i morgen, blir den sterkere i morgen så nermer du der LH toppen, blir den svakere har LH toppen vært ;)

Skrevet

mispire:jeg kan vel ikke være gravid 2 dager etter mens?da må jeg i såfall hatt mensen som gravid..og er det vanlig da?og jeg tror det er tvilsomt,har slitt ganske mye med å bli gravid..

Skrevet

anonym: jeg har hatt "pos" test i 4 dager og lagt inn aksjer ,skjønner ingenting egentlig,ikke hatt så mange pos tester på flere md..

Skrevet

Denne uken skal jeg i følge kalkulatoren ha el om 2 dager nøyaktig i dag var strek 2 mye svakere enn den jeg tok 2 dager etter mens.. Er det litt unormalt??

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...