Anonym bruker Skrevet 28. februar 2012 #1 Skrevet 28. februar 2012 med de to eneggede tvillingene som er så ulike, og har sitt første tvillingøyeblikk... Får tårer i øynene hver gang
eviglykke Skrevet 29. februar 2012 #3 Skrevet 29. februar 2012 med de to eneggede tvillingene som er så ulike, og har sitt første tvillingøyeblikk... Får tårer i øynene hver gang Aksel Hennie er et multitalent!
cecan24 Skrevet 29. februar 2012 #4 Skrevet 29. februar 2012 det er oss om et år, tenker jeg hver gang jeg ser den reklamen... litt uvirkelig i grunn.
SuperMoM <3 Skrevet 29. februar 2012 #5 Skrevet 29. februar 2012 Min kjære også digger den.. Jeg syntes den var søt helt til det var så mange som påstod at sånn kom våres tvillinger også til å bli:o
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå