Anonym bruker Skrevet 25. februar 2012 #1 Skrevet 25. februar 2012 Jeg er fullt klar over at dette er sjeldent..men noe som har opplevd det? Jeg har ikke hatt mensen på akuratt 2 mnd. Oppblåst,treg mage,vondt i ryggen og ømme pupper.Humøret svinger og irriterer meg over alle lukter.. Føler meg så gravid, men får bare negative tester..Vet vi hadde sex under eggløsning i januar og har alltid hatt regelmessig syklus.Blir sprø av dette..må nok ringe gyno til uka;/
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2012 #2 Skrevet 25. februar 2012 Du er nok sannsynligvis ikke gravid men har syklus tull av en eller annen årsak.. Det finnes en veldig liten prosent som opplever at Hcg stiger sent, men det er mye sjeldnere enn man får inntrykk av å lese her inne... Ta deg en tur til gynekologen og få en sjekk av hormonene.. Mulig du trenger noe medisin for å "kick starte" syklusen igjen.. (ofte anbefaler de p-piller bare så du er forberedt..)
Grynet:) Skrevet 25. februar 2012 #3 Skrevet 25. februar 2012 Sakset denne fra Pernille.info; 18. Mensen har uteblitt, men testene viser bare negativt. Hva skjer? En av de vanligste årsaker til uteblitt mens, men med negative tester er en såkalt Corpus luteum cyst. Det går ut på at Det gule legemet forvandler seg til en cyste som fortsetter å pøse ut progesteron en stund etter at den opprinnelige levetiden til Det gule legemet er over. Dette er ufarlig, og det går over av seg selv. Man kan også kontakt lege og få behandling for det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå