Anonym bruker Skrevet 8. februar 2012 #1 Skrevet 8. februar 2012 Storebror heter Matheo, lillebror blir kanskje en Milian.. Syns det passer bra sammen. Hva syns dere? Eller har dere noen bedre forslag?
Julestrømpa Skrevet 8. februar 2012 #2 Skrevet 8. februar 2012 Tja... Jeg liker ikke disse nymotens navna egentlig, men har nå siden du la ut temaet tygd på navnet og sagt det høyt for meg selv noen ganger.... Beklager men dette får null i karakter hos meg, høres ut som en type kjeks... Men hvis dere liker det, og tror barnet vil trives med dette navnet opp gjennom livet, så kjør i vei
inimini Skrevet 8. februar 2012 #3 Skrevet 8. februar 2012 Matheo og Milian var kjempe fine navn sammen! Liker de!!! Men litt mer glad i Emilian jeg da enn Milian;)
Rose04 Skrevet 8. februar 2012 #4 Skrevet 8. februar 2012 Jeg har også en Matheo og vurderer Milian hvis nr 2 også blir gutt. Synes det er superfint og passer perfekt sammen :-)
MolleBolle Skrevet 9. februar 2012 #5 Skrevet 9. februar 2012 Jeg har ikke noe til overs med Milian, synes det er et rart navn. Men det er jo smak og behag. Synes da det er mye finere med Martin, Magnus og Morten om det da må begynne på M
Skattimagen<3 Skrevet 9. februar 2012 #6 Skrevet 9. februar 2012 Jeg har en Julian som blir storebror til Matheo denne uke forhåpentligvis =) Milian er jo i samme gate som Julian, så liker det jeg da! :-)
LoveDove Skrevet 9. februar 2012 #7 Skrevet 9. februar 2012 De passer vel fint sammen det, men jeg har null og niks til overs for noen av dem, er jeg redd. :S
sommertiara Skrevet 9. februar 2012 #8 Skrevet 9. februar 2012 De passer vel fint sammen det, men jeg har null og niks til overs for noen av dem, er jeg redd. :S Samme her.
Anonym bruker Skrevet 9. februar 2012 #9 Skrevet 9. februar 2012 Jeg liker det, men kanskje enda mer Emilian
MirandaC Skrevet 16. februar 2012 #10 Skrevet 16. februar 2012 Nydelige! Hva med Maximilian? Så kan kallenavnet være Milian:)
Suebird Skrevet 16. februar 2012 #11 Skrevet 16. februar 2012 Det klinger godt sammen, selv om jeg synes Milian er 'kosenavn'
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 17. februar 2012 #12 Skrevet 17. februar 2012 Synes både Matheo og Milian er lite pene navn. Høres ut som hjemmesnekret versjon av Mathias og den italienske byen Milano. Karakter 0 fra meg også...
*Dubsgirl* Skrevet 17. februar 2012 #14 Skrevet 17. februar 2012 Syns Milian passer godt med Matheo:)
mimmitiltre Skrevet 17. februar 2012 #15 Skrevet 17. februar 2012 hvis dere liker det så ta det! aldri så lurt å spørre om navn herinne, alle har forskjellig smak når det gjelder navn..
Gjest Antarctica Skrevet 17. februar 2012 #16 Skrevet 17. februar 2012 Jeg er generelt litt motstander av at søsken skal hete noe på samme bokstav. Det blir litt krampaktig med bokstavrim. Men stilmessig hører jo disse to sammen.
Nummer tre <3 Skrevet 17. februar 2012 #17 Skrevet 17. februar 2012 hvis dere liker det så ta det! aldri så lurt å spørre om navn herinne, alle har forskjellig smak når det gjelder navn.. Jada, hehe.. Jeg hadde regnet med at ikke alle liker det. Det er jo litt spesiellt.. De som ikke liker det fordi de heller liker Magnus og Martin bryr jeg meg ikke noe om, for det er jo navn JEG ikke ville valgt. Men syns det er fint å høre synspunkter allikevel.
Hormonelle Frikadelle Skrevet 18. februar 2012 #18 Skrevet 18. februar 2012 Fine navn! Passer bra sammen også. Min gutt heter Mio. Litt i samme gate det også, synes jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå