Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

2 uker dagen etter insett? Så rart at jeg fikk beskjed om å teste 15 dager dagen etter insett, som da blir 16. Så rart at vi får forskjellige beskjeder på samme plass. 12 dager?? Ikke enkelt å holde seg da når jeg hører sånt:) krysser fingene for dere også, takk og masse lykke til:)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143901922-15-dager/#findComment-143943193
Del på andre sider

Jeg har hatt alle forsøk på St.olav og alltid fått samme beskjed.. har også et skriv hvor det står at jeg skal teste 2 uker etter innsettig. fått med det skrivet for hver gang vi har vært der. Og samme koselige damen som har gitt med det skrivet..

merkelig at de gir forskjellig beskjed da.. jeg har jo hatt 5 innsettinger over de siste 2,5 årene..

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143901922-15-dager/#findComment-143943306
Del på andre sider

Ja det syns jeg øgså hørtes merkelig ut. Men når en leser en del i forumene her ser jeg at det er vanlig at folk får forskjellige beskjeder som er på samme plass. Jeg greide ikke å vente med testen jeg kjøpte i går, clear blue + som er en spesialtest du kan ta 4 dager før du skal ta test. Nå er det 5 dager til jeg skal teste, men tok likevel siden jeg ser at de på rikksen tester 12 dager før......å den ble negativ:/ hvor mange tester jeg har tatt med negativ strek skal tro??:s men i know, det kan være for tidlig enda, men fryktelig kjedelig likevel:/

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143901922-15-dager/#findComment-143945452
Del på andre sider

I porsgrunn tester vi 14 dg etter innsett, og de frarådet tidlig testing. Jeg skjønner hvorfor da jeg to ganger har fått positive tester på testdag, for så å blø kort tid etter. Kjemiske graviditeter har tatt litt av gleden vekk v positive tester. Tør ikke juble før jeg ser stigende hcg. :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143901922-15-dager/#findComment-143945737
Del på andre sider

Det skjønner jeg godt, for et kaos med følelser! Man.vet aldri, og har ingen garanti. Jeg kjenner jeg gruer meg for hver dag som går , redd for å få mensen. Symptomene er så like at en kan bli rett frustrert. Hjalp vel ikke på at jeg tok test og at den ble negativ:/ nå er det 4 dager igjen til testdag...hjelpes!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143901922-15-dager/#findComment-143947454
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...